Na rzeszowskim Gwiazda „popilotuje” Sitka

Rzeszowski jak „domowy”.

W dniach 4-6 lipca zawodnicy Mistrzostw Polski, Słowacji oraz Pucharu Polski wspólnie wezmą udział w 20 Rajdzie Rzeszowskim. Nowe odcinki specjalne, wysoki poziom organizacji oraz stawka licząca około 150 załóg zapowiadają bardzo emocjonujący weekend na Podkarpaciu. Załoga Łukasz Sitek oraz Łukasz Gwiazda w swoim Fiacie Cinquecento wystartuje na trasy z numerem 171 .

Łukasz Gwiazda reprezentujący Automobilklub Rzeszowski przed rajdem:

20 Rajd Rzeszowski to już mój trzeci w którym mam przyjemność startować. Po ponad miesięcznej przerwie w rajdowaniu staniemy na starcie rajdu z całkowicie innymi odcinkami niż w ubiegłym roku. Oprócz tego , że to trzeci Rajd Rzeszowski , to także mój trzeci wspólny z Łukaszem start w tym sezonie. Mam nadzieje, że te trójki przyniosą szczęście i doprowadzą nas na najwyższy stopień podium. Wiem, że trasy nie należą do najprostszych, ale będziemy robić wszystko, żeby jak najszybciej pokonać trasę.Organizatorom chciałbym podziękować za fantastycznie zapowiadający się rajd, Sitowi za możliwość jazdy z nim, Żonie za pozwolenie na start :), a sponsorom za wsparcie finansowe.

Łukasz Sitek:

Dzięki rodzinie oraz znajomym mojego pilota w Rzeszowie czuję się niemal jak w domu i z tym właśnie podejściem będziemy się chcieli zaprezentować na odcinkach specjalnych. Samochód już praktycznie przygotowany, pozostało jeszcze w miarę możliwości sprawdzenie deszczowych opon i zrobienie kilku kilometrów treningu. Serdecznie dziękuję naszym partnerom za umożliwienie nam startu i zaufanie oraz Łukaszowi za pomoc w „logistyce” podczas trwania rajdu. Do zobaczenia w Rzeszowie!

 Załogę wspiera firma AVICOLD, ELpol, AutoSIT, JERZY Dzięgielów oraz Auto Serwis T.A.S. ,więcej na stronie sito.rajdowypuchar.pl oraz avicold.pl
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij