Mikołajczyk/Czarnota przed II Rajdem Mikołowskim 2013

25 kwietnia 2013, Sporty samochodowe

Już w najbliższy weekend załoga Automobilkubu Rzeszowskiego Dariusz Mikołajczyk – Elżbieta Czarnota pojawi się na trasach II Rajdu Mikołowskiego, drugiej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Za kierownicą Toyoty Starlet zmierzą się w klasyfikacji generalnej z liczącą 73 auta stawką zawodników.

Darek Mikołajczyk: Już nie możemy się doczekać wyjazdu do Mikołowa. Po falstarcie, jakim okazał się Rajd Gminy Lubenia mocno nastawiliśmy się na śląskie rajdowanie. Jedziemy w klasie K3 i liczymy na ciekawą rywalizację. Mocno in plus zaskoczyła nas frekwencja na rajdzie. Zapowiada się naprawdę ciekawa sobota.

Elżbieta Czarnota: Ja chyba zwariowałam… Trzy lata temu po raz pierwszy wystartowałam w jedynym w swoim życiu KJS-ie, przejechaliśmy w tym roku z Darkiem jakieś dwa sprinty,a w sobotę staję na na starcie prawdziwego rajdu. Wiem, że jeszcze muszę się sporo nauczyć, ale właśnie taki m.in. jest cel naszego startu. Priorytetem jest ukończenie rajdu i zdobycie jak największej ilości pozytywnych doświadczeń. Do zobaczenia na mecie i trzymajcie za nas kciuki.

Starty rzeszowskiej załogi wpierają: Magneti Marelli i jej sieć warsztatów Checkstar, firma GrafTech – flokowanie, plotowanie, reklama, Serwis Hoffman – specjaliści od diesla oraz Automobilklub Rzeszowski

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij