Marcin Wilusz przed Jahodną

20 maja 2016, Sporty samochodowe

MarWil Racing Team przed startem 3. i 4. rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

         Prawie setkę pozycji liczy lista zgłoszeń wyścigu górskiego Moris Cup Jahodna, który już w najbliższą sobotę i niedzielę rozegrany zostanie jako trzecia i czwarta runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na trasie zlokalizowanej w okolicach słowackich Koszyc nie zabraknie zespołu Marwil Racing, który reprezentował będzie Marcin Wilusz za kierownicą Renault Clio Sport klasy A-2000.

Marcin Wilusz

Marcin Wilusz

Marcin Wilusz: Tylko kilka dni przerwy między pierwszym, a drugim wyścigowym weekendem minęło błyskawicznie i spod Sanoka przenosimy się w okolice Koszyc. Będzie to mój pierwszy start w Jahodnej, więc charakterystykę trasy poznam dopiero podczas sobotnich treningów. Ciekawie zapowiada się walka z rywalami w Clio Cup oraz szybkimi słowackimi Hondami w klasie A-2000, ale występ na Słowacji traktuję bardziej treningowo, ponieważ do naszego Renault trafiła nowa, niesprawdzona jeszcze skrzynia biegów, a na dodatek zmuszony będę jechać na seryjnym komputerze sterującym silnikiem, a co za tym idzie samochód nie będzie tak mocny jak w Załużu. Mimo to bardzo się cieszę z nadchodzących zawodów oraz mam nadzieję, że w ten weekend pogoda będzie nieco mniej kapryśna niż tydzień temu i umożliwi nam czerpanie pełni przyjemności z szybkiej jazdy.

        Partnerami zespołu są: MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  – Krosno – Jasło oraz WilMar – producent i dystrybutor pelletu opałowego. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje portal Krosno112.pl.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij