Kaszuba/Kutta przed Rajdem Wisły

14 września 2012, Sporty samochodowe

Już w najbliższy weekend rusza 6. Runda Rajdowego Pucharu Polski – 58. Rajd Wisły. Organizatorzy przygotowali  trzy wymagające, pokonywane w trzech pętlach odcinki specjalne, na których zawodnicy staną przed szansą zweryfikowania swoich umiejętności. Na starcie w Jastrzębiu-Zdroju nie zabraknie także załogi BM Rally Team’u – Jakuba Kaszuby i Magdaleny Kutty. Dla duetu reprezentującego Automobilklub Rzeszowski będzie to drugi start w tym sezonie. Po awarii, jaka przytrafiła się na 21. Rajdzie Rzeszowskim Jakub i Magda liczą na udany start zakończony metą oraz na zebranie cennego, rajdowego doświadczenia.

Jakub Kaszuba:

-Jest już końcówka sezonu, a my w tym roku startujemy dopiero drugi raz. Bardzo się cieszymy, że udało się zebrać budżet i w tym miejscu chciałbym podziękować naszym sponsorom, bez których nie byłoby to możliwe. Naprawiliśmy także usterkę, która wyeliminowała nas w Rzeszowie i w pełni zmotywowani mamy nadzieję, że tym razem bez większych przygód pojawimy się na mecie.

Magdalena Kutta:

-Po Rajdzie Rzeszowskim silnik w naszej rajdówce jeszcze dobrze nie ostygł, a już jedynie kilka dni pozostało do kolejnych zawodów. Rajd Wisły będzie dla nas pewnego rodzaju sprawdzianem, czy poradzimy sobie w całkiem nieznanych warunkach. Jedno jest pewne – przed nami nowe wyzwania i dużo rajdowych emocji. Myślami już dziś mkniemy Swiftem po wąskich oesach, łamiąc przy tym kilka podstawowych praw fizyki 😉 Zachęcamy kibiców do dopingowania nas przy trasie. Do zobaczenia!

 

Start załogi Kaszuba/Kutta możliwy jest dzięki wsparciu firm: BM Pracownia Złotnicza Barbara Świetlik-Madej, Gregor, Leniart. Za pomoc dziękujemy również firmie Hoffman – Serwis Samochodowy oraz Adrianowi Owsianemu. Zapraszamy na nasz profil na www.facebook.com/BMKaszubaKuttaRallyTeam.

 Fot. Jacek Kutta

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij