Jan Chmielewski po Rajdzie Rzeszowskim: Cieszę się, że reprezentowałem Automobilklub

NEO – PETROELTECH Rally Team:

Cieszę się, że reprezentowałem Automobilklub Rzeszowski!

Kolejna, już 5. runda RSMP przeszła do historii. Perfekcyjna organizacja – start honorowy na rynku w Rzeszowie, świetne podkarpackie odcinki specjalne, wspaniały odcinek medialny w samym centrum Rzeszowa transmitowany na żywo przez TVP Info, dobra pogoda i licznie zgromadzeni kibice. Tak w telegraficznym skrócie można opisać 19. Rajd Rzeszowski. Załoga Jana Chmielewskiego wraz z Robertem Hundlą reprezentująca NEO-PETROELTECH Rally Team zaliczyła kolejny w tym sezonie bardzo udały start, zdobywając 2. miejsce w Citroen Racing Trophy, 3. w grupie R i 9. w klasyfikacji generalnej.

Jan Chmielewski:

Cieszę się, że jesteśmy na mecie bez żadnych przygód. Miałem małą tremę, bo w Rzeszowskim startowałem wcześniej tylko raz w 2008 roku. Trasa jest tutaj wymarzona dla osiek i jazda naszym Citroenem była ogromną przyjemnością. Samochód spisywał się wspaniale, nie sprawiał najmniejszego problemu. Przez cały rajd staraliśmy się jechać szybko i czysto. Bracia Bębenkowie nadal są poza naszym zasięgiem, ale uważam, że rywalizacja w międzynarodowej obsadzie o drugie miejsce wśród CeDwójek była bardzo ciekawa i dawała nam dużo frajdy. Przed ostatnim odcinkiem w klasyfikacji drugiego dnia w przedziale zaledwie 1,5 sek. za nami byli bracia Dobrowolscy oraz Tomkowie Porębski i Spurek, ale to nam udało się wyjść z tego pojedynku zwycięsko, więc jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że reprezentowałem barwy Automobilklubu Rzeszowskiego! Po raz piąty w tym sezonie mamy drugie miejsce. Cóż mogę powiedzieć? To dodaje nam motywacji!

Robert Hundla:

Rajd Rzeszowski jako 5. eliminacja Mistrzostw Polski okazał się dla nas bardzo udany. Po raz kolejny dojechaliśmy na metę na drugim miejscu, o które stoczyliśmy bardzo pasjonująca walkę z Tomkiem Porębskim. Rywalizacja w CRT jest niezmiernie wyrównana, co widać szczególnie po czasach na poszczególnych odcinkach specjalnych. Chcę podziękować i pogratulować organizatorom za doskonały rajd, wspaniały sportowy klimat oraz za wielki profesjonalizm i zaangażowanie, jakie wkładają w przygotowanie tej imprezy. Niebawem 36. Rajd Warszawski – mam nadzieje ze na kolejnych „szutrach” na Ziemi Sierpeckiej podtrzymamy swoja dobrą passę. Do zobaczenia!

Załogę Chmielewski – Hundla wspierają dystrybutor narzędzi marki NEO, PETROELTECH, a także Automobilklub Rzeszowski. Patronat medialny sprawuje Radio RMF FM i redakcja magazynu „Eurostudent”.

Jedne z najładniejszych dziewczyn na rajdzie należały do Jana Chmielewskiego:

SONY DSC

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij