Grzegorz Musz i Damian Zygmunt na trasach Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski!

 

25. Rajd Rzeszowski stanowiący trzecią tegoroczną rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz siódmą rundę Rajdowych Mistrzostw Europy już w czwartkowy wieczór stanie się areną zmagań najlepszych kierowców rajdowych na Starym Kontynencie. Wśród dziewięćdziesięciu czterech zawodników zgłoszonych do zawodów, z pięćdziesiątym siódmym numerem startowym zobaczymy reprezentantów PSB Mrówka Rally Team – Grzegorza Musza i Damiana Zygmunta. Zawodnicy wspierani przez Grupa PSB, EREM, Rockwool, Bolix, Wkręt-Met, Jufisto oraz Blue Dolphin Tapes powalczą o czołowe pozycje w klasyfikacji samochodów napędzanych na jedną oś i sprawdzą swoje siły w międzynarodowej stawce. 25. Rajd Rzeszowski to jedna z najważniejszych imprez sportowych w Polsce. Europejska czołówka na czele z aktualnym Mistrzem Europy – Kajetanem Kajetanowiczem czy doskonale znanym polskim kibicom Bryanem Bouffierem po raz pierwszy powalczy o punkty Mistrzostw Europy na podkarpackich odcinkach specjalnych. Organizatorzy przygotowali trasę liczącą 214 kilometrów, podzieloną na 13 Osów. Grzegorz Musz i Damian Zygmunt startujący dobrze znanym Renault Clio R3T liczą na zaciętą rywalizację i zameldowanie się na mecie z satysfakcjonującym wynikiem. Zwycięzców poznamy w sobotnie popołudnie, kiedy to na rzeszowskim rynku odbędzie się ceremonia wręczenia pucharów.

Grzegorz MuszGrzegorz Musz: Rajd Rzeszowski to dla mnie szczególne wydarzenie. Od zawsze traktuję te zawody jako „domowe”. Mamy  tutaj najwięcej swoich kibiców oraz znajomych, którym będziemy chcieli pokazać się z najlepszej strony. Dodatkowo w tym sezonie „Rzeszowski” jest rundą Mistrzostw Europy, więc będzie okazja porównać się z zawodnikami z zagranicy. Długa przerwa miedzy rundami RSMP oraz utrudnienia dotyczące zorganizowania testów przed Rajdem Rzeszowskim nie ułatwią zadania, ale mimo tego jesteśmy dobrze nastawieni  – robimy przecież coś, co sprawia nam ogromną frajdę !  Bardzo dziękujemy naszym partnerom, którzy wspierają nas w startach: EREM, Rockwool, Bolix, Wkręt-Met, Jufisto oraz Blue Dolphin Tapes, Hotel Falcon, a w szczególności Grupie Polskie Składy Budowlane (MRÓWKA), za zaufanie i wsparcie bez którego rywalizacja na takim poziomie nie byłaby możliwa. Do zobaczenia na OSach!

Damian Zygmunt: Po dłuższej przerwie spowodowanej opuszczeniem szutrowego Rajdu Gdańskiego, wracamy do rywalizacji na trasach naszego ulubionego Rajdu Rzeszowskiego! W tym roku zawody są zaliczane nie tylko do Mistrzostw Polski ale także Rajdowych Mistrzostw Europy, co dodatkowo motywuje nas do skutecznej jazdy po niezwykle trudnych, podkarpackich odcinkach specjalnych. Nie możemy się już doczekać startu. Trzymajcie kciuki i do zobaczenia na trasie!

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij