Debiut w RPP – Stankiewicz/Kołodziej przed Rajdem Karkonoskim

31 maja 2012, Sporty samochodowe

27. Rajd Karkonoski to długo wyczekiwany debiut załogi Michał Stankiewicz / Sławek Kołodziej na trasach Rajdowego Pucharu Polski. Dla zawodników Automobilklubu Rzeszowskiego rajd rozgrywany w okolicach Jeleniej Góry stanie się pierwszym prawdziwym wyzwaniem.

Rywalizacja rozpocznie się w niedzielę i będzie prowadzić po ośmiu trudnych, technicznych odcinkach. Duet jadący w klasie 9. Citroenem Saxo, liczy na dobry wynik i udany start w nowy etap rajdowej kariery.

MICHAŁ STANKIEWICZ:

Rajd Karkonoski to dla mnie debiut w Rajdowym Pucharze Polski. Trudno opisać jak bardzo się z tego cieszę, bo kolejne rajdowe marzenie staje się rzeczywistością! Dziękuję wszystkim, którzy przez ostatnie trzy lata wspierali mnie i pomogli znaleźć się w tym miejscu, w którym teraz jestem z moją wielką rajdową przygodą. Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie kciuki w niedzielę!

SŁAWEK KOŁODZIEJ:

Z tego co mówią starsi koledzy, czeka nas w ten weekend najtrudniejszy rajd sezonu. Niezwykle kręte i ciasne odcinki z pewnością dobrze nas przeegzaminują z dotychczasowej pracy jaką wykonaliśmy. Musimy bardzo dokładnie opisać trasę, a podczas rajdu skupić się na 100%, aby rzadko ujmować prawą nogę. W klasie 9. oprócz nas pojedzie jeszcze sześć załóg, więc rywalizacja z pewnością będzie ciekawa. Zapraszamy do bezpiecznego kibicowania w okolicach Jeleniej Góry!

Start załogi możliwy jest dzięki wsparciu firm: Instalbud-Rzeszów, alebeton.pl, Team Nieruchomości, Icam House Hotel oraz Automobilklubu Rzeszowskiego. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.stankiewiczrally.pl oraz profil na facebook.com/stankiewiczrally.

Fot. Rafał Ludera

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij