Chmielewski w Verva Street Racing

20 września 2013, Sporty samochodowe

W sobotę 21 września na stołecznym Stadionie Narodowym odbędzie się wielkie święto sportów motorowych – międzynarodowa impreza o nazwie Verva Street Racing, po raz pierwszy połączona z widowiskiem Top Gear Live. Wystąpią tam zawodnicy z czołówki wielu dyscyplin sportów motorowych, a wśród nich lider tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w kategorii aut przednionapędowych i zarazem w konkurencji Citroën Racing Trophy, krakowianin Jan Chmielewski, który za kierownicą Citroena DS3-R3T  wystąpi w barwach zespołu rajdowego REVICO-NEO Rally Team.

Chmielewski Verva

Jan Chmielewski: Kolejny rok z rzędu bierzemy udział w Verva Street Racing. Nadchodząca edycja imprezy przeszła niemałą transformację. Z Placu Teatralnego przenosimy się na Stadion Narodowy, dzięki czemu warunki do oglądania zawodów staną się zdecydowanie bardziej przystępne. Chociaż idea Verva Street Racing nie opiera się na walce o ułamki sekund, widowisko, którego częścią będziemy, powinno zapewnić widzom ogromną dawkę emocji. Wystartujemy w rajdowej części imprezy, a towarzyszyć nam będą przedstawiciele innych dyscyplin motorsportu. Liczymy, że trybuny Staionu Narodowego wypełnią się w sobotę po brzegi, bo okazja do zobaczenia tylu atrakcji w jednym miejscu to coś zupełnie wyjątkowego.

Czwarta edycja Verva Street Racing rozpocznie się w najbliższą sobotę o 15:30. Do godziny 18:00 potrwa Pit Party na promenadzie Stadionu Narodowego, po czym impreza przeniesie się na płytę stadionu, gdzie na 20:00 zaplanowano oficjalne otwarcie i przejazdy uczestników VSR. Godzinę później rozpocznie się spektakularne widowisko Top Gear Live, prowadzone przez znanych z kultowego programu BBC Jeremiego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya.

 

 

Sponsorami zespołu są REVICO, właściciel marki NEO, CHEMOSERVIS-DWORY S.A., WESEM i LEMAR, a patronat medialny sprawują Radio RMF-FM i wydawnictwo FENIKS MEDIA.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij