Arkadiusz Bielecki i Łukasz Gwiazda przed Rajdem Baja Carpathia 2012

26 czerwca 2012, Sporty samochodowe

Załoga Automobilklubu Rzeszowskiego Arkadiusz Bielecki i Łukasz Gwiazda w dniach 29.06-1.07.2012 weźmie udział w rajdzie Baja Carpathia – I rundzie Rajdowego Pucharu Polski Cross-Country. Przed nimi do pokonania ponad 350km oesowych po niezmiernie trudnej trasie wytyczonej w okolicach Stalowej Woli.
O to co mówią zawodnicy przed startem:

Arkadiusz Bielecki:

To będzie mój trzeci start w Baji Carpathi, dwa ostatnie były niezbyt udane i mam taką cichą nadzieję, że ten trzeci występ będzie udany i uda się osiągnąć linię mety w tym doskonale organizowanym rajdzie.
Swoje czerwonego wyścigowego Saaba 96 zostawiam w garażu i przesiadam się do 300 konnego TomCata w celu osiągnięcia mety. Technika jazdy jest całkiem inna od tej w wyścigach górskich, jedziemy nie na to co pamiętamy, ale na to co widzimy, a to jest dość sporę wyzwanie.

Łukasz Gwiazda:

Rajd Baja Carpathia to nasza klubowa impreza, chcielibyśmy się dobrze zaprezentować jako jedyna załoga z Podkarpacia. Nauczeni doświadczeniami z poprzednich lat wiemy, że przy osiągnięciu mety można liczyć na świetny wynik i to w tym roku będzie naszym celem.

fot. Paweł Hoffman – www.foto.hoffman.auto.pl

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij