38. RAJD KOSZYC TRENINGIEM PRZED 58. RAJDEM WISŁY – Sławomir Ogryzek

2 września 2012, Sporty samochodowe

Po sukcesie załogi OgryzekRallySport w 21. Rajdzie Rzeszowskim, Sławomir Ogryzek podjął decyzję o treningowym starcie w 38. Rajdzie Koszyc. Celem załogi jest dobre przygotowanie się do ostatnich trzech eliminacji Rajdowego Pucharu Polski, w tym do najbliższego 58. Rajdu Wisły. Pilotem Sławomira Ogryzka w tym rajdzie będzie Wojciech Brejlak.

Sytuacja punktowa w klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski po 21. Rajdzie Rzeszowskim wygląda bardzo dobrze. Zajmujemy czwartą pozycję, przed nami zostały do rozegrania jeszcze trzy ostatnie rundy. Postanowiliśmy powalczyć do końca i wystartować we wszystkich rajdach. Zaraz po zakończeniu Rajdu Rzeszowskiego zgłosiliśmy swój udział w 38. Rajdzie Koszyc, który jest rozgrywany tydzień przed 58. Rajdem Wisły. Żadne testy nie zastąpią kolejnego startu w warunkach bojowych. Treningowy rajd pojadę jednorazowo z nowym doświadczonym pilotem – Wojtkiem Brejlakiem. Nie będziemy się wdawać w walkę w klasie, celem jest utrzymanie dobrej, wysokiej formy przed priorytetowymi dla nas eliminacjami RPP.

– komentuje Sławomir Ogryzek

Cieszę się, że będę mógł wystartować w kolejnym rajdzie. Dostałem propozycję od Sławka z której postanowiłem skorzystać. Obserwując rozwój kierowcy – myślę, że możemy liczyć na dobry występ. Pojedziemy rozważnie – celem jest meta i „nabicie” jak największej ilości kilometrów oesowych.

– dodaje Wojtek Brejlak

Wsparcia podczas startów w 2012 roku udzielają nam firmy: ROS-SWEET Sp. z o.o. – www.orzechy.pl, GIGA TV Telebimy Multimedialne, Melbake oraz Blue Diamond Hotel Wellness Spa – www.bluediamondhotel.pl. Obsługą Citroëna C2 R2 Max zajmuje się bezbłędny team: www.fightersglory.com. Zdjęcia do informacji prasowej dostarcza – Tomasz Filipiak.

Komunikat prasowy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij