1. Rajd Rzeszowiak

Rajd Rzeszowiak - logo

 

START   |   PROGRAM   |   HARMONOGRAM   |   TRASA   |   LISTY/WYNIKI   |   KIBICE   |   ZAWODNICY

 

Z przyjemnością witamy Państwa na stronie poświęconej Rajdowi Rzeszowiak!

1. edycja Rajdu Rzeszowiak, który odbędzie się w dniach 30-31 maja 2015, otwiera Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Podkarpacia – nowy cykl na rajdowej mapie Polski. Obok Rajdu Okręgowego odbędzie się również Super KJS zaliczany do Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM  w Super KJS.

Baza rajdu zlokalizowana została w Rzeszowie, zaś odcinki specjalne zaplanowano na terenie gmin Lubenia i Boguchwała, na trasach doskonale znanych zawodnikom i kibicom z Rajdu Rzeszowskiego. Niemal do maksimum wykorzystaliśmy możliwości, jakie stwarza nowy regulamin ramowy Rajdów Okręgowych, przygotowując dla zawodników posiadających licencje ponad 40 kilometrów odcinków specjalnych. Załogi mierzyć się będą na dwóch, trzykrotnie przejeżdżanych OS-ach. Pierwszy z nich to OS Siedliska o długości 6,60 km, a drugi to OS Niechobrz mierzący 6.97 km.

Na 1. Rajd Rzeszowiak zapraszamy zarówno zawodników posiadających licencje RN, którzy rywalizować będą w Rajdzie Okręgowym, walcząc o punkty do klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia, jaki i zawodników startujących w RSMP, dla których nasz rajd będzie doskonałą okazją do treningu i testów przed kolejnymi rundami mistrzostw. Zapraszamy również amatorów startujących w Super KJS, którzy będą mogli poczuć atmosferę profesjonalnego rajdu i zmierzyć się na wymagających blisko 3-kilometrowych próbach drogowych.

Wierzę, że odcinki 1. Rajdu Rzeszowiak przypadną zawodnikom do gustu, a kibice będą świadkami emocjonującej rywalizacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportów motorowych, mieszkańców Rzeszowa i okolic, dziennikarzy oraz zawodników do udziału w naszej imprezie.

Zachęcamy do także do obserwowania oficjalnego profilu RSMPk na portalu Facebook.

Do zobaczenia podczas 1. Rajdu Rzeszowiak!

Michał Żyradzki
Dyrektor Rajdu

PARTNERZY2

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij