Konkurs fotograficzny podczas Barbórki Legend 2015 – HRPP startuje

Grupa entuzjastów rajdów historycznych, przygotowująca przyszłoroczny cykl HRPP, z których wielu jedzie w tegorocznej Barbórce Legend ogłosiła konkurs na najlepsza fotografię z tego rajdu. Nagroda główna GRAND PRIX FOTO BARBÓRKI LEGEND 2015 to sygnowany i numerowany egzemplarz książki Guya Cofta : Modifying and Tuning Fiat and Lancia Engines”  a finaliści otrzymają kalendarze HRPP na 2016 rok:

W konkursie mogą wziąć udział zarówno zawodowcy jak i amatorzy, którzy prześlą do nas zdjęcia z przejazdów rajdowych legend w tegorocznym rajdzie Barbórki oraz Kryterium Asów na ul. Karowej.

HRPP Kalendarz 2016 - okładka

HRPP Kalendarz 2016 – okładka

Trzy zdjęcia,które otrzymają najwięcej „lubię to” wygrają kalendarze HRPP z autografami załóg które wygrają tegoroczną edycję Barbórki Legend.

Ponadto zespół HRPP wybierze spośród nadesłanych fotografii jedną której autor otrzyma nagrodę GRAND PRIX FOTO BARBÓRKI LEGEND 2015. W tym roku nagrodą rzeczową będzie sygnowany i numerowany egzemplarz kultowej książki Guy’a Crofta ” Modifying and Tuning Fiat and Lancia Engines” oraz nasz kalendarz HRPP z autografami zwycięzców Barbórki Legend

Fotografie należy przesłać do nas przez funkcję „WIADOMOŚĆ” w rozdzielczości ok 1200/900 oraz w pełnej rozdzielczości na adres mailowy konkurs@abarth.com.pl do 15.12.2015. Do fotografii należy dołączyć oświadczenie o przeniesieniu praw autorskich na Zespół HRPP jakie zamieścimy na profilu jeszcze przed rajdem.

Ksiązka CroftZakończenie zliczania polubień – 19.12.2015 godz. 20 00.

Ogłoszenie wyników nastąpi 21.12.2015.

Nagrody wyślemy niezwłocznie tak aby zwycięzcy mogli otrzymać je jeszcze przed świętami.

Życzymy wspaniałych ujęć i miłej zabawy. Czekamy na Wasze prace!
Zespół HRPP

Więcej o Historycznym Rajdowym Pucharze Polski można przeczytać na:

www.facebook.com/Historyczny-Rajdowy-Puchar-Polski

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij