Profesjonalny Kurs na Motorower w Autmobilklubie !!

Zapraszamy serdecznie Młodych Adeptów sztuki jazdy
na kurs prawa jazdy kategorii „AM” – czyli motorower.

P1010849

Szkolenia można rozpocząć mając ukończone 13 lat i 9 miesięcy, a do egzaminu państwowego można najwcześniej  przystępować mając ukończone 13 lat i 11 miesięcy. Po zdanych pozytywnie egzaminach: teoretycznym i praktycznym w WORD, gotowy druk prawa jazdy odebrać można w wydziale komunikacji po osiągnięciu wieku 14 lat!

Kurs obejmuje:
– cześć teoretyczną – około 20 – 24 godzin zajęć;
– cześć praktyczną – 10 godzin nauki jazdy na motorowerze.

Nad całością edukacji, zarówno teoretycznej jak i praktycznej czuwają wykwalifikowani instruktorzy nauki jazdy, mający naprawdę „wielkie” – długoletnie doświadczenie w szkoleniu „myślących szybko i trafnie” w każdej sytuacji na jezdni, przyszłych uczestników ruchu drogowego.

Wykłady obejmują praktycznie cały Kodeks Ruchu Drogowego plus specjalistyczne wiadomości pod kątem specyfiki pojazdu jednośladowego. Świetnym uzupełnieniem po skończonych wykładach, są ćwiczenia komputerowe obejmujące testy z wiedzy o motorowerze.

logo

Część praktyczna szkolenia to 10 godzin jazdy motorowerem marki ROMET ZK 50 – sprzęt jest fabrycznie nowy, zakupiony w bieżącym roku. Dzięki temu, szkolenie praktyczne naprawdę przebiega ….”płynnie i  skutecznie”

P1010846

Nauka jazdy odbywa się zarówno na placu manewrowym jak i w ruchu drogowym. Podczas szkolenia „na żywo” po ulicach miasta Rzeszowa, Kursant porusza się motorowerem w asyście instruktora nauki jazdy – który poprzez zestaw głośnomówiący kierując motocyklem marki Yamaha YBR 250 zabezpiecza i instruuje osobę szkoloną.

Koszt 700,00 zł brutto (w tym VAT 23%), płatność: 2 – 3 raty.

                                                                          Formularz zgłoszeniowy – kliknij
click to send
Wszelkie dodatkowe informacje:

kom. 692 623 696
tel: 17 85 33 139 wew. 26
e-mail.:     prawojazdy@automobilrzesz.pl
gg: 35080020

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij