Kurs Prawa Jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców Automobilklubu Rzeszowskiego

… Począwszy od lat 60-tych XX wieku, nieprzerwanie szkolimy kolejne pokolenia ambitnych kierowców, którzy potrafią się „odnaleźć za kółkiem i kierownicą” w każdych warunkach drogowych.

Zapraszamy Państwa na profesjonalnie i rzetelnie prowadzone kursy prawa jazdy kat.: AM – motorower oraz B – samochód osobowy. Rozpoczynamy szkolenia samochodowo – motocyklowe w naborze ciągłym, co dwa tygodnie. Prowadzimy także kursy w formule zajęć weekndowych lub indywwidualnie dostosowanych do potrzeb Klienta.

Posiadamy własny plac manewrowy usytuowany na obiekcie stadionu „RESOVIA” w Rzeszowie, oświetlony i oznakowany zgodnie z aktualnie obowiązującymi wymogami szkoleniowo – egzaminacyjnymi.

Nasze  klimatyzowane sale wykładowe, zaplecze kuchenne oraz biuro dla Państwa komfortu zapewniaja satysfakcjonujący komfort użytkowania i niezmiennie mieszczą się w budynku Automobilklubu Rzeszow­skiego na ul. Wyspiańskiego 2
w Rzeszowie.

Aktywnie wdrażamy nowoczesne metody nauczania w oparciu o aktualne programy dydaktyczne z użyciem środków audiowizualnych na miarę XXI wieku. 

Doszkalamy także Osoby posiadające już prawo jazdy które nie czują się jeszcze pewnie w roli kierowcy.
Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej !

RAJDY DO NASZA PASJA !
SZKOLENIA TO NASZA MISJA !

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij