Załoga Witold ZIMNY / Szczepan MIREK – tuż przed 23. Rajdem Rzeszowskim

        W najbliższy weekend odbędzie się 23. Rajd Rzeszowski, stanowiący 4. Rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dla zespołu Zimny/Mirek Rally Team to dopiero drugi start w tym sezonie. Po nieudanym występie na Rajdzie Karkonoskim, gdzie awarii uległa skrzynia biegów, duet reprezentujący Automobilklub Rzeszowski ma nadzieję na dobry wynik i stawienie się w całości na mecie.

 Witold Zimny: Po nie najlepszym dla nas Rajdzie Karkonoskim z niecierpliwością wyglądałem mojego domowego Rzeszowskiego. To, że startujemy u siebie wcale nie ułatwia nam sprawy, bo presja i ciśnienie jest ogromne. Dzięki kilku testowym sesjom jakie udało nam się odbyć ostatnio wiemy, że jesteśmy dobrze przygotowani do startu. Po dokonaniu kliku poprawek w samochodzie wierzymy też, że nasza „Renia” dowiezie nas bezpiecznie i bezawaryjnie do mety. Obiecuję walkę od startu do mety. To ważny rajd dla naszej rajdowej przyszłości.

 Szczepan Mirek: Powrót na prawy fotel do Witka to wielka przyjemność. Nowe auto sprawuje się rewelacyjnie, a i Witek jest chyba w niezłej formie. Mam nadzieję na świetną i zaciętą walkę w bardzo licznej na Rajdzie Rzeszowskim klasie 8.

Start załogi Witold Zimny/Szczepan Mirek jest możliwy dzięki wsparciu: Magneti Marelli Checkstar, Ravenol, Faber Auto, Automobilklub Rzeszowski, Fotografia Motoryzacyjna – Jacek Kutta, a także Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów.
Zapraszamy na nasz facebook’owy profil: www.facebook.com/zimnymirek

Fot.: Jacek Kutta

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij