Moto Orkiestra SuperOES Rzeszów 2019 – 12.01.2019

Z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Automobilklub Rzeszowski wspólnie z ATV Polska organizują Rzeszowską Moto-Orkiestrę. Tym razem będzie to impreza dwudniowa.

Rozpocznie się ona w sobotę 12 stycznia 2019 na parkingu Hali Sportowo-Widowiskowej „Podpromie” zawodami zorganizowanymi przez Automobilklubu Rzeszowskiego, a rozgrywanymi zgodnie z regulaminem Konkursowej Jazdy Samochodem. W tej części może wziąć udział każdy, kto posiada samochód dopuszczony do ruchu drogowego oraz kaski z homologacją drogową. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia.

Trasa przewidziana jest na maksymalnie 30 załóg, a próba sprawnościowa przeprowadzona zostanie w godzinach 11:00-15:30. Na zakończenie zawodów przewidziane jest rozdanie nagród dla zwycięzców.

Gwoździem programu będą jednak przejazdy charytatywne, z których dochód przekazany zostanie do puszki WOŚP. Każdy kto ukończy 16. rok życia będzie mógł zasiąść na prawym fotelu i przejechać się z zawodnikiem wyścigów górskich lub drifterem po trasie próby sprawnościowej. Przejazdy charytatywne będą przeprowadzane w godzinach 15:30-17:30. Zarówno na uczestników jak i obserwatorów wydarzenia będą czekały dodatkowe atrakcje.

Następnego dnia, w niedzielę 13 stycznia akcja przeniesie się na rzeszowski rynek. W godzinach 10:00-17:00 będą tam stacjonować członkowie ATV Polska, którzy również będą wykonywać charytatywne przejazdy, tym razem na quadach na płycie rynku. Dochód z tych przejazdów także zostanie przeznaczony dla WOŚP. Równocześnie, w niedzielę na Rzeszowskim rynku będzie można podziwiać samochody rajdowe, nie tylko z zewnątrz, ale i od środka.

Wszystkich, którzy kochają motoryzację serdecznie zapraszamy!!!

Update:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij