Wkrótce 3. Nadwiślański Charytatywny Rajd Malucha

W dniach 9-11 września 2022 roku pasjonaci Fiata 126 z całej Polski wyruszą na podbój okolic Kozienic, Nałęczowa, Puław i Kazimierza Dolnego w ramach 3 Nadwiślańskiego Charytatywnego Rajdu Malucha, a to wszystko w szczytnym celu – pomoc dla Specjalnego Ośrodka Wychowawczego im. Siostry Klary Staszczak w Puławach.

W piątek po południu uczestnicy rajdu zakwaterują się w Ośrodku nad Jeziorem Kozienickim. Następnego dnia rano kierowcy ruszą w trasę odwiedzając takie miejscowości jak: Nałęczów, Opole Lubelskie, Kazimierz Dolny, Puławy i Dęblin. Maluchy wrócą do Kozienic między godziną 16:00, a 18:00, natomiast około godziny 20:00 rozpocznie się licytacja gadżetów. To wtedy będzie okazja, aby przyjść i zobaczyć około stu kultowych Fiatów 126, a także wesprzeć charytatywną akcję. Całość zebranych pieniędzy zostanie przekazana Specjalnemu Ośrodkowi Wychowawczemu im. Siostry Klary Staszczak w Puławach.

To już trzecia tego typu inicjatywa charytatywna tworzona przez Automobilklub Rzeszowski. W ubiegłym roku podczas 2. Beskidzkiego Charytatywnego Rajdu Malucha zebrano blisko 30 tysięcy złotych dla Domu Dziecka im. Słoneczny Dom w Bielsku-Białej.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij