SuperOes WOŚP 2016 Automobilklubu Rzeszowskiego

11 stycznia 2016, Aktualności, Sporty samochodowe

Nowy Świat logoTegoroczny SuperOes WOŚP organizowany przez Automobilklub Rzeszowski odbył się na terenie kompleksu galerii Nowy Świat. W imprezie wzięła udział grupa fascynatów precyzyjnej jazdy, których nieraz można spotkać na odcinkach specjalnych w KJSach. Oprócz stałych bywalców pojawiło się kilka nowych twarzy.

Subaru z załogą Piejko Wojciech/Mroszczyk Adrian

Subaru z załogą Piejko Wojciech/Mroszczyk Adrian

Hoffman logo duze bez tla czerwoneWśród samochodów wyróżniało się Subaru Impreza, dwie beemki oraz Fiat 125p w stylizowanej kompozycji. Odcinek był bardzo precyzyjny i trudny dla pilotów, szczególnie kiedy rozpoczynali swoją przygodę „rajdową”. Dodatkowo tuż przed godziną ósmą zaczął padać zimny deszcz, który na podłożu tworzył śliską pokrywę lodową utrudniając przejazdy. Uczestnicy imprezy mogli przejechać trasę trzykrotnie. Najlepszy wynik uzyskała załoga Hawro Maciej i Leja Sławomir startując Citroenem Saxo.

Fiat 125p z załogą Kasprzyk Adrian / Kuzin Andrzej (8 miejsce w klasie)

Fiat 125p z załogą Kasprzyk Adrian / Kuzin Andrzej (8 miejsce w klasie)

Aby zobaczyć wyniki w poszczególnych klasach proszę kliknąć na: Wyniki

mercedes logo

W biurze rajdu, które mieściło się na terenie galerii można było zobaczyć dwa bolidy formuły. Estonię 21 i Formułę Studencką, oraz gokart z toru Reskart.

Formuły, Estonia 21 i Formuła Studencka

Formuły, Estonia 21 i Formuła Studencka

Wpisowe z imprezy zostało przekazane na zbiórkę WOŚP, a wszyscy organizatorzy pracowali jako wolontariusze z uśmiechami na twarzy pomimo zimna i deszczu. 

Galerie zdjęć z imprezy:

Galeria Marka Ludery:

reskart_logo WOSP Rzeszow Marek Ludera (99)

 

 

Galeria Pawła Hoffmana

BMW

 

apgr 

Galeria Rafała Ludery

WOSP Ludera 2016 (41)

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij