REVICO–NEO Rally Team przed 22. Rajdem Rzeszowskim

W połowie sezonu 2013 załogi startujące w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski spotkają się w Rzeszowie. Czwarta runda RSMP, którą stanowić będzie 22. Rajd Rzeszowski rozpocznie się już w najbliższy czwartek i zakończy się sobotnią ceremonią mety, zlokalizowaną w samym centrum stolicy Podkarpacia. Z dziewiętnastym numerem startowym przystąpią do walki na oesach zawodnicy REVICO-NEO Rally Teamu w składzie Jan Chmielewski – Robert Hundla, po trzech rundach RSMP liderzy kategorii 2WD, klasy 5 oraz Citroën Racing Trophy Polska.

Jan Chmielewski: Czeka na nas piękny rajd, który zawsze przynosi dużo sportowych emocji. Dla mnie jest szczególny – kiedyś na tych trasach zdobywałem moje pierwsze rajdowe doświadczenia jako kierowca „zerówek”, a przychylność organizatorów sprawiła, że zostałem zawodnikiem Automobilklubu Rzeszowskiego. Cenię te zawody za piękne i trudne odcinki specjalne; rzadko w naszych rajdach spotykane równe i gładkie asfalty sprzyjające ośkom. Po pomyślnej dla nas pierwszej części sezonu, czeka nas teraz impreza bardzo wymagająca. Wiele może zależeć od pogody, która nie wykluczone, że zaskoczy gwałtownymi burzami. My nastawiamy się na twardą walkę o utrzymanie prymatu w kategorii aut z napędem jednej osi. Liczymy na gorący doping naszych wiernych kibiców, a wszystkich śledzących rajd przed komputerem już od czwartku zapraszamy na profil Chmielewski Team na facebooku oraz na nasz kanał na youtube’ie gdzie po każdym dniu na bieżąco będziemy zamieszczać skróty wideo z naszej rywalizacji.

Robert Hundla: Rajd Rzeszowski to impreza, w której startuję zawsze z dużą przyjemnością. Pod każdym względem to jedne z najlepszych zawodów, rozgrywanych w ramach RSMP. W tym roku mam nadzieję, że nie będzie inaczej, zwłaszcza biorąc pod uwagę zmiany w konfiguracji trasy. Kultowa Lubenia, która osiągnęła tym razem prawie 30 km długości z pewnością da w kość zarówno kierowcom, jak i pilotom. Wielką niewiadomą będzie zupełnie nowy odcinek specjalny Zagorzyce, którego specyfikę poznamy dopiero podczas zapoznania. Do tego dorzućmy zapowiadane ponad trzydziestostopniowe upały i  w sumie dostaniemy kawał niezwykle wymagającego rajdu. Ale w tym sporcie nie chodzi o to, żeby było łatwo, więc z tym większą niecierpliwością czekamy na start pierwszego odcinka specjalnego

Sponsorami zespołu są REVICO, właściciel marki NEO, CHEMOSERVIS-DWORY S.A., WESEM i LEMAR, a patronat medialny sprawują Radio RMF-FM i wydawnictwo FENIKS MEDIA.

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij