V Łemkowski Charytatywny Rajd Malucha – 6-8.09.2024

Wszystkich pasjonatów, posiadaczy kultowego Fiata 126 zapraszamy na piątą już edycję, tym razem Łemkowskiego Charytatywnego „Rajdu” Malucha!

137-kilometrowa trasa turystyczno-krajoznawczego rajdu zapewni Wam niezapomniane wrażenia z podróży po najpiękniejszych rejonach Beskidu Niskiego i ziemi gorlickiej. 

Odwiedzimy Zdynię, Uście Gorlickie, Wapienne, Sękową, zwiedzimy skansen i kasztel w Szymbarku, cerkiew w Kwiatoniu, cmentarz z I wojny światowej na Przełęczy Małastowskiej i pooglądamy panoramy Beskidów ze wzgórz nad Gorlicami. Maluszki startujące w „Rajdzie” zaprezentują się na Rynku w Gorlicach.
 
W piątek po południu uczestnicy „Rajdu” zakwaterują się w Ośrodku U Zosi w Zdyni. Podczas wydarzenia towarzyszyć nam będzie zdrowa rywalizacja na trasie i podczas pokonywania prób sprawnościowych kierowania pojazdem, a także w wielu tematycznych konkursach. Uczestnicy zbiorą się na zakończeniu imprezy przy wspólnym ognisku, gdzie  poczują dawne, biesiadne klimaty pełne zabawy i rozmów.
 
A to wszystko ma szczytny cel – całość kwoty zebranej ze sprzedaży gadżetów (koszulki, kubki itp.) oraz z licytacji darów przekazanych przez ofiarodawców zostanie przeznaczona na potrzeby dzieci i młodzieży z Domów Dziecka im. J. Korczaka ze Strzyżowa.
 
Licytować będziemy przedmioty związane z Maluchem – jeżeli zalega Wam jakaś część, czy gadżet z epoki, który dla kogoś może być „poszukiwaną perełką” przy remoncie lub ubogaceniu Maluszka – zabierz ją ze sobą i ofiaruj na licytację! Możecie oddać na licytację właściwie wszystko – co tylko przyjdzie Wam do głowy! Podczas dotychczasowych edycji udało się zebrać ponad sto tysięcy złotych na potrzeby Domów Dziecka i Ośrodków Opiekuńczych.
 
W dniach 6-8 września 2024 r. rzuć wszystko i wyjedź w Beskid Niski!

 

Wpisowe:

  • Kierowca – 200 zł
  • Pilot – 100 zł
  • Osoba towarzysząca – 50 zł

Zapraszamy do udziału w imprezie!

DOKUMENTY:

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij