3. Nadwiślański Charytatywny Rajd MALUCHA – 9-11.09.2022

Wszystkich pasjonatów, posiadaczy kultowego Fiata 126 zapraszamy na trzecią już edycję, tym razem Nadwiślańskiego Charytatywnego Rajdu Malucha!

230 kilometrowa trasa turystyczno-krajoznawczego rajdu zapewni Wam niezapomniane wrażenia z podróży po najpiękniejszych okolicach Kazimierza Dolnego, Puław, Dęblina, Kozienic i Nałęczowa. 

Podczas wydarzenia zdrowa rywalizacja na trasie a także w wielu tematycznych konkursach oraz powrót do dawnych, kempingowych klimatów i rozmów przy ognisku nad jeziorem.

A to wszystko na szczytny cel – całość kwoty zebranej ze sprzedaży gadżetów (koszulki, kubki itp.) oraz w licytacji darów przekazanych przez ofiarodawców zostanie przeznaczona na potrzeby dzieci i młodzieży z Ośrodka Wychowawczego im. S. Klary Staszczak w Puławach.

Licytować będziemy przedmioty związane z Maluchem – jeżeli zalega Ci jakaś część, która dla kogoś może być „poszukiwaną perełką” przy remoncie maluszka – zabierz ją ze sobą! Zysk z licytacji także zostanie przekazany na rzecz ww. Ośrodka Wychowawczego.

W dniach 9-11 września 2022 r. rzuć wszystko i wyjedź nad Wisłę!

Wpisowe:

  • Kierowca – 150 zł
  • Pasażer – 80 zł
  • Osoba towarzysząca – 30 zł

DOKUMENTY:

Więcej informacji: +48 575 397 709

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij