Pogoń za lisem 2021 (09.10.2021) – ZAPROSZENIE

Zaproszenie na imprezę

POGOŃ ZA LISEM 2021

Krempna

9 października 2021

Automobilklub Rzeszowski zaprasza do udziału w Samochodowym Rajdzie Turystyczno-Nawigacyjnym “POGOŃ ZA LISEM 2021”, który jest otwartą imprezą turystyki samochodowej. W „Pogoni” uczestniczyć może każdy posiadacz pojazdu oraz osoby towarzyszące. Zapraszamy do wzięcia udziału całe rodziny z dziećmi!

Bazą rajdu, który odbędzie się 9 października 2021, będzie Ośrodek Wypoczynkowy „Nad Zalewem” w Krempnej. Impreza startuje z Muzeum Magurskiego Parku Narodowego w Krempnej, do którego zawodnicy dotrą w formie zlotu gwiaździstego na własną rękę. Spotykamy się na parkingu Muzeum o godzinie 9:30.

Organizatorzy przygotowali odcinek turystyczno-nawigacyjny, którego trasa będzie biegła malowniczymi drogami Podkarpacia, a zakończy się w Krempnej. Podczas trwania imprezy zawodnicy rozwiążą test z BRD (Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego) i PPP (Pierwszej Pomocy Przedmedycznej), a turystyczny rajd samochodowy zakończy test turystyczny z wiadomości zebranych podczas imprezy. Podczas rajdu przewidziane jest zwiedzanie wystawy przyrodniczej w Muzeum Magurskiego Parku Narodowego w Krempnej (sobota, wejście od godz. 10:00).

Po obiedzie, na terenie ośrodka rozegrana będzie zabawa terenowa poszukiwanie lisa, czyli „Pogoń za lisem ‘2021”. Udział w niej biorą wszyscy chętni, pojedynczo lub w zespołach! Uczestnicy Pogoni otrzymają mapę terenu oraz wskazówki dot. miejsca ukrycia lisa. Przed rozpoczęciem zabawy odbędzie się odprawa, na której uczestnicy zostaną zaznajomieni z regułami zabawy. Pierwszy uczestnik, który odnajdzie lisa otrzyma nagrodę „Najlepszego Myśliwego”.

Wpisowe od osoby uczestniczącej w imprezie (bez rozróżnienia kierowca,  pilot czy osoba towarzysząca) dla członków Automobilklubu Rzeszowskiego wynosi:

  • Dzieci do lat 5 śpiące na łóżku z rodzicem – 30 zł
  • Dzieci do lat 12 śpiące na osobnym łóżku – 50 zł
  • Osoby dorosłe i dzieci powyżej 12 lat – 80 zł

Wszystkie pozostałe osoby nie będące członkami Automobilklubu Rzeszowskiego – 130 złotych.

Zgłoszenia udziału w rajdzie oraz wpłaty wpisowego na numer konta 38 1540 1131 2001 6201 3505 0001 można dokonać do dnia 4.10.2021 r. lub osobiście w  biurze Automobilklubu Rzeszowskiego do dnia 5.10.2021 r. Potwierdzenie wpłaty wpisowego wraz ze zgłoszeniem przesyłamy na e-mail: d.dobrowolski@rajd.rzeszow.pl.

Istnieje możliwość przyjazdu dzień wcześniej w piątek, 8 października 2021. Nocleg z piątku na sobotę należy rezerwować we własnym zakresie.

Zapraszają Organizatorzy – Automobilklub Rzeszowski

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij