Pogoń za lisem 2017 – WYNIKI

10 października 2017, Aktualności, Turystyka i nawigacja, Wydarzenia

Tradycyjnie o tej porze roku członkowie i sympatycy Automobilklubu Rzeszowskiego spotykają się na Pogoni za lisem, imprezie turystyczno-towarzyskiej kończącej sezon w naszym klubie. Jej ostatnia edycja odbyła się w Ulanowie w dniach 7-8 października 2017.

Zanim uczestnicy dotarli do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego TANEW, gdzie odbywała się główna część spotkania, pokonali ponad 100-kilometrową trasę rajdu turystyczno-nawigacyjnego, prowadzącą z Rzeszowa, przez Medynię Głogowską, Sokołów Młp., Julin i Leżajsk do Rudnika nad Sanem. Najlepiej z trudami trasy i czekającymi na niej pułapkami poradziła sobie rodzina Mikułów, która zgarnęła nagrody za zwycięstwo w rajdzie. W pokonanym polu pozostawili oni 17 załóg, w tym trio: Jakub Tabaczek, Marcin Bułatek i Magdalena Feter oraz załogę Magdalena Skotnicka / Mirosław Jaremcio, którzy uzupełnili podium. Tytuł najlepszych debiutantów trafił do Pawła Katy, Anny Katy i Karoliny Gefert, a najlepszą turystką okrzyknięta została Magdalena Michniak.

Stałym elementem imprezy jest także zabawa terenowa, w której zadaniem jest odnalezienie skrzętnie ukrytego gdzieś w terenie „lisa”. Tutaj nie mieli sobie równych Jakub Tabaczek, Marcin Bułatek i Magdalena Feter, którym w udziale przypadnie teraz zorganizowanie Pogoni za lisem w przyszłym roku.

Najlepsi zawodnicy, podczas wieczornej zabawy, odebrali pamiątkowe puchary i dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy za wsparcie firmie MARWAY.

Fot. Radosław Mikuła

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij