Otwarcie sezonu pojazdów zabytkowych – Dni Boguchwały – zaproszenie na 14 maja 2016

Automobilklub Rzeszowski i Gmina Boguchwała zapraszają wszystkich miłośników i posiadaczy zabytkowych pojazdów na wieczorne spotkanie podczas Nocy Muzeów które oficjalnie otwiera sezon zabytkowych pojazdów w centrum Podkarpacia 🙂

Boguchwała - Syrena

Boguchwała – Syrena

Posiadacze zabytkowych samochodów, motocykli, motorowerów i innych mechanicznych pojazdów są mile widziani 14 maja 2016 roku, po godzinie 17:00 na rynku w Boguchwale. Czekamy na Was z grillowaną kiełbasą i świetną atmosferą, towarzyszącą Dniom Boguchwały.

Dzięki naszemu partnerowi firmie Dakar Toyota Rzeszów  będziemy świadkami spotkania najnowszej technologii zastosowanej w hybrydowych samochodach Toyota z historią motoryzacji, którą odnajdujemy w Waszych pojazdach.

Dodatkowo wśród uczestników naszego spotkania rozlosujemy weekend z samochodem Toyota !

Na godzinę 19.30 zaplanowaliśmy krótki, wieczorny pokaz Waszych pojazdów.

Zobacz jeszcze: 

PODKARPACKO SZARYSKIE KRYTERIUM WETERANÓW 2016 – RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

Millenium HallPonieważ chcielibyśmy aby wszystko przebiegło sprawnie i nikt nie został pominięty przy poczęstunku i losowaniu nagrody ,prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spotkaniu na maila: (redakcja @ automobilrzesz.pl), z podaniem informacji o pojeździe i ilości osób oraz numerem kontaktowym.

 

 

Zapraszamy serdecznie.

Organizatorzy Dariusz Mikołajczyk i Paweł Hoffman

kontakt tel. 790 641 400

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij