Odszedł Marek Dybaś

8 listopada 2019, Aktualności

Z głębokim żalem i wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 7 listopada 2019 r. zmarł – w 65 roku życia – MAREK DYBAŚ, wieloletni i zasłużony działacz Automobilklubu Rzeszowskiego oraz Polskiego Związku Motorowego.

Działalność społeczną w Automobilklubie Rzeszowskim rozpoczął w 1983 r., angażując się w organizację sportowych imprez samochodowych i kartingowych. Od 1999 r. aktywnie uczestniczył w przygotowaniach i organizacji wszystkich edycji Rajdu Rzeszowskiego. Przez kilka kadencji był Sekretarzem Zarządu Automobilklubu Rzeszowskiego – pełniąc tą funkcję przyczyniał się wydatnie do rozwoju naszego klubu. Jego zasługi obejmują również działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży szkolnej.

Za swoją działalność zawodową i społeczną odznaczony został wieloma odznaczeniami związkowymi, resortowymi i państwowymi.

Uroczystości  pogrzebowe Marka Dybasia odbędą się w sobotę 9 listopada 2019 r.  na cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie i rozpoczną się żałobną mszą świętą o godz. 10:30 w Kaplicy Cmentarnej.

Rodzinie i Bliskim Kol. Marka składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Przyjaciele z Automobilklubu Rzeszowskiego i Polskiego Związku Motorowego, dla których pamięć o Koledze Marku pozostanie na zawsze.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij