Moto-Mikołaj przejechał ulicami Rzeszowa

Automobilklub Rzeszowski 9 grudnia 2018 zorganizował imprezę pod nazwą Moto-Mikołaj SuperOes in Rzeszów 2018, wydarzenie sportowe połączone ze zbiórką pieniędzy dla podopiecznych Fundacji Iskierka, pacjentów Kliniki Onkohematologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie.

Baza imprezy znajdowała się na Placu Farnym w Rzeszowie, a trasa którą uczestnicy pokonywali trzykrotnie przebiegała ulicami w centrum miasta. Po części sportowej odbyły się przejazdy charytatywne z zawodnikami startującymi na co dzień w wyścigach górskich oraz specjalizującymi się w drifcie, w których w roli pasażera mógł wziąć udział każdy, kto zechciał wesprzeć finansowo zbiórkę pieniędzy dla najmłodszych.

To jednak nie były wszystkie atrakcje, które czekały tego dnia na Rzeszowian, którzy mimo niskiej temperatury zdecydowali się wziąć udział w wydarzeniu. Organizatorzy wraz z wolontariuszami Fundacji Iskierka przygotowali dla dzieci ciekawe atrakcje i drobne upominki. Byłą grochówka, ciepłe napoje, wata cukrowa i popcorn, ale przede wszystkim dobra zabawa w szczytnym celu.

WYNIKI: Klasyfikacja Końcowa – Moto-Mikołaj 2018

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij