Marcin Wilusz przed startem 19. Grand Prix Sopot – Gdynia 2016

18 sierpnia 2016, Aktualności

 

Marcin Wilusz         Po wizycie na Słowacji, zawodnicy ścigający się w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski powracają na rodzime trasy i już w najbliższy weekend rywalizować będą na odcinku z Sopotu do Gdyni, który już po raz dziewiętnasty gościć będzie zawody rangi GSMP. W stawce zgłoszonych zawodników nie zabraknie Marcina Wilusza, który za kierownicą Renault Clio powalczy o zwycięstwo w klasie A-2000 oraz w klasyfikacji Clio Cup.

        Marcin Wilusz: Po krótkiej przerwie i absencji na zawodach w Banovcach powracam na trasy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Początkowo nie planowałem wyjazdu do Sopotu, ale interesująca sytuacja punktowa w naszej klasie spowodowała, że ostatecznie ruszamy wraz z zespołem na drugi koniec Polski. Sopot znam dotąd tylko z wakacyjnych wypadów, ale oglądając onboardy z poprzednich edycji wyścigu wiem już, że trasa, na której będziemy się ścigać, choć dość krótka, będzie bardzo szybka i z pewnością nie można ją nazwać łatwą. Mam nadzieję, że uda mi się sprawnie znaleźć sposób na uzyskiwanie na niej dobrych czasów i z nadmorskiej rundy GSMP wyjedziemy w równie dobrym humorze, jaki towarzyszy nam przed startem.

        Partnerami zespołu są: MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  – Krosno – Jasło; WilMar – producent i dystrybutor pelletu opałowego; oraz firma Integro – szyby samochodowe. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje portal Krosno112.pl.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij