Maciej Wojdyło i Rafał Dziura przed Rajdem Rzeszowskim + KONKURS

Maciej Wojdyło: Na początku chciałbym podziękować Automobilklubowi Rzeszowskiemu za przygotowanie profesjonalnych testów dla zawodników zrzeszonych startujących w rajdzie – jest to chyba najlepsza rzecz jaką można zrobić dla poprawienia formy i ostatecznego sprawdzenia samochodu przed rajdem. Pozytywnie nastawieni odliczamy dni do najważniejszego dla nas startu w sezonie, który – mam nadzieję – będzie bardziej szczęśliwy niż zeszłoroczny, kiedy to zakończyliśmy rywalizację już na 6 kilometrze pierwszego odcinka. Cieszy nas fakt, że jak co roku organizator dba o świeżość trasy – i w tym roku mamy nowy oes, położony na terenach, gdzie rajdu nigdy jeszcze nie było.

Nasz start jest możliwy dzięki zaangażowaniu firm: Unimet CENTRUM NARZĘDZIOWE, Firma Biliński, Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie, AUTOMACHER profesjonalny serwis, Pracownia Reklamy e-PIXEL studio, ARKREO – kompleksowe rozwiązania internetowe oraz Automobilklub Rzeszowski. Serwis w czasie zawodów zapewnia Upalator Rally Team.

 

Uwaga Konkurs !

Zespół Rajdowy UNIMET RALLY TEAM w składzie Maciej Wojdyło/Rafał Dziura przy współpracy z Pracownią Reklamy Pixel Studio zapraszają do wzięcia udziału w konkursie foto-video pt. „Nasza załoga w obiektywie”. Materiały zawierające zdjęcia lub filmy z udziałem załogi nr 142 (Maciej Wojdyło / Rafał Dziura, Citroen Saxo VTS) prosimy nadsyłać na adres e-mail: wojdylo.maciej@gmail.com do dnia 25.08.2013 (załącznik max. 100MB). Autorzy 3 najlepszych zdjęć lub filmów zostaną nagrodzeni koszulkami zespołu. ZAPRASZAMY !

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij