KJS BorgWarner zakończył Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego w KJS

26 listopada 2014, Aktualności, Sporty samochodowe

W niedzielę, 23 listopada rozegrano KJS BorgWarner, siódmą i zarazem ostatnią rundę Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego 2014 w Konkursowej Jeździe Samochodem.

Zwycięstwo w klasyfikacji generalnej i jednocześnie w klasie K4 przypadło Grzegorzowi Soji i Sławomirowi Kołodziejowi w Mitsubishi Lancerze, reprezentującym Automobilklub Rzeszowski. Drugie miejsce zajęli starzy-nowi Mistrzowie Okręgu Rzeszowskiego w KJS, zawodnicy Automobilklubu Bieckiego Waldemar Chochołek i Marcin Trzeciak w Subaru Imprezie, których łączny czas był gorszy od zwycięzców o zaledwie 0,12 s. Na trzecim miejscu do mety dojechała załoga kolejnego w stawce Lancera – Piotr Obarzanek i Jakub Mroczkowski z Automobilklubu Rzemieślnik.

Klasę K3 wygrali Piotr Kudłacz i Dominik Przywara z Automobilklubu Stomil Dębica, startujący Hondą Civic. W klasie K2 także tryumfowali reprezentanci klubu z Dębicy – Dariusz Szczepanik i Dawid Dziadosz w Hondzie Civic. Puchary za zwycięstwo w klasie K1 trafiły w ręce Przemysława Pomprowicza i Michała Marszałka z Automobilklubu Bieckiego, zaś w klasie Gość najlepsi okazali się zawodnicy Automobilklubu Rzeszowskiego – Filip Pezdan i Adrian Mroszczyk.

Rajd składał się z dwóch, przejeżdżanych trzykrotnie prób, zlokalizowanych na terenie zakładu BorgWarner, głównego sponsora imprezy. Na starcie stanęło 45 załóg: 15 w klasie K1, 9 w klasie K2, 8 w klasie K3, 11 w klasie K4 i 2 w klasie Gość. Do mety dojechało 43 zawodników.

Po zakończeniu KJS BorgWarner, w siedzibie Automobilklubu Rzeszowskiego, odbyło się wręczenie pucharów dla najlepszych załóg w rajdzie. Okazałymi pucharami oraz pamiątkowymi medalami i dyplomami nagrodzono również najlepszych zawodników Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego.

WYNIKI:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij