Hoffman i Barłoga bez presji w 63. Rajdzie Wisły

22 września 2017, Aktualności, Sporty samochodowe

Kolejny start Zespołu Rajdowego Hoffman, to 63. Rajd Wisły, kolejna runda MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Do Rajdu Dolnośląskiego rzeszowscy zawodnicy z Saaba 96, Paweł Hoffman i Marcin Barłoga, mieli realne szansę na podium w cyklu rocznym. Niestety ostatnia runda HRSMP nie była dla nich szczęśliwa. Auto uległo awarii i mimo że została ona usunięta, to skończył się czas przyznany na potencjalne spóźnienie i załoga musiała oddać kartę drogową. W rzeczywistości zabrakło czterech minut, aby po naprawie uszkodzonego aparatu zapłonowego Saab mógł kontynuować dalszą jazdę.

– Warto tutaj wspomnieć załogę zamykającą rajd, Tomka i Andrzeja, którzy asystowali przy usuwaniu usterki dokąd tylko mogli. Dla nich należą się duże podziękowania – wspomina Paweł Hoffman. – Tym razem wraz z nami będzie nasz sponsor BERNER z pełnym wyposażeniem warsztatowym. Zapraszamy wszystkich do sprawdzenia właśnie tych narzędzi, bo usterkę w Saabie usunęliśmy ciekawym zestawem, niezbędnym w każdej rajdówce. Chcecie zobaczyć jakim? Odwiedźcie nas w parku serwisowym rajdu. W Rajdzie Wisły będziemy jechać bez większej presji, ale oczywiście liczymy na pierwsze miejsce w grupie. Cały czas będziemy trzymać kciuki za swoją konkurencję, bo przede wszystkim liczy się dobry sport, a przy tym wspaniałe towarzystwo.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij