Drugie starcie Marcina Wrony w Mistrzostwach Śląska

22 września 2017, Aktualności, Sporty samochodowe

23 września odbędzie się trzecia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska z bazą w Istebnej. Będzie to Rajd Wisły z kultowymi odcinkami, które nie raz były jeżdżone podczas rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dla Marcina Wrony będzie to drugi start w karierze w Mistrzostwach Śląska, a wraz z Łukaszem Włochem będzie rywalizował w dobrze mu znanym samochodzie Oplu Adamie Cup.

Marcin Wrona: Cieszę się, że jeszcze dobrze nie ochłonąłem po Korczynie, a już jest dane mi startować w Rajdzie Wisły. Zapoznałem się z materiałami od organizatora i jak co roku przygotowali bardzo wymagające trasy. Co prawda startujemy również Oplem Adamem, ale tym razem wersją pucharową, mimo to znam auto i dobrze się w nim czuję. Chciałbym przejechać ten rajd bez przygód oraz dobrym, równym tempem dotrzeć na metę.

Łukasz Włoch: Rajd Wisły zawsze miło wspominam z uwagi na świetnie odcinki i bardzo dobrą organizację. Bez wątpienia jeden z najtrudniejszych rajdów w Polsce, a zdradliwe i wymagające trasy tylko potęgują skalę trudności tych zawodów. Podczas najbliższego weekendu będę starał się pomóc Marcinowi i wykorzystać swoje doświadczenie by szybko i bezpiecznie poprowadzić nas do mety.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij