Baja Carpathia – Magazyn OES nr. 20

20 czerwca 2013, Aktualności, Sporty samochodowe
Baja Carpathia 2013 Komunikat nr. 4/20.06.2013

superoes_20_okladka 2013 Baja CarpathiaBaja Carpathia – Magazyn OES nr. 20

Najbliższy weekend przyniesie na Podkarpaciu ważną, międzynarodową imprezę cross-country – rajd Stalowa Wola 2013 Baja Carpathia, który zostanie rozegrany także w amatorskiej konkurencji pod nazwą Master Race 4×4.

Z tej okazji nakładem głównego organizatora, Automobilklubu Rzeszowskiego, ukazał się magazyn SuperOES nr 20, wydany przez Feniks Media Group. Magazyn zawiera nie tylko szczegółowy informator zawodów, ale także interesujące publikacje na temat sportów motorowych. Będzie można przeczytać m.in. bardzo interesujący wywiad z Rafałem Sonikiem, który właśnie teraz toczy pasjonującą walkę w argentyńskim rajdzie Desafio Ruta 40. Sonik, aktualny lider Pucharu Świata Cross-country w konkurencji quadów, opowiada o swej drodze na szczyty dakarowej rywalizacji. Inny artykuł prezentuje zaangażowanie spółki Inter Cars na rzecz sportu samochodowego w naszym kraju.

Dwudziesty numer magazynu SuperOES będzie bezpłatnie kolportowany w węzłowych punktach trasy Baja Carpathia w Rzeszowie i w Stalowej Woli.

Bliższe szczegóły tegorocznego rajdu Baja Carpathia są dostępne na stronach www.automobilrzesz.pl

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij