Adrian Róg wystąpi w oficjalnych Kartingowych Mistrzostwach Polski Młodzików!

5 lipca 2019, Aktualności

Po blisko 15 latach przerwy Rzeszów ma ponownie swojego reprezentanta w oficjalnych Kartingowych Mistrzostwach Polski Młodzików na rok 2019. W zmaganiach na torze w Słomczynie weźmie udział Adrian Róg.

– Nie byłoby to możliwe bez wsparcia naszych partnerów, Miasta Rzeszów, firm I-CTall, Handlopex, Reskart Racing oraz Automobilklubu Rzeszowskiego – informuje Marcin Róg, tata Adriana.

Już od czwartku rzeszowianin reprezentujący barwy Automobilklubu Rzeszowskiego i jeżdżący w jednym z najlepszych teamów kartingowych w naszym kraju 46Team ściga się na torze w podwarszawskim Słomczynie. Nasz 8-letni kartingowiec będzie rywalizował w swojej koronnej kategorii Rotax Micro Max, gdzie za rywali będzie miał starszych od siebie i bardziej doświadczonych kierowców.

Pierwsze dwa dni poświęcone będą na treningi, natomiast w sobotę i niedziele odbędzie się główną cześć rywalizacji o prymat najlepszego młodzika w naszym kraju w kategorii Rotax Micro Max. Trzymajcie mocno kciuki za naszego debiutanta w tych rozgrywkach. Wsparcie kibiców jest bardzo ważne i dodaje ogromnej motywacji w walce na torze.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij