Adrian Róg „13” zawodnikiem Rotax Max Challenge Poland 2019 w kategorii Micro Max

20 września 2019, Aktualności

Dobiegł końca sezon kartingowy 2019, a my z radością możemy ogłosić że „13” dla naszego zawodnika Adriana Roga to wyjątkowo szczęśliwa liczba. Od marca do września na torach kartingowych w Poznaniu, Bydgoszczy, Słomczynie i czeskim Trzyńcu odbyło się VI rund gdzie trwała rywalizacja o miano najlepszego kierowcy kartingowego prestiżowej serii Rotax Max Challenge Poland. Najmłodszy zawodnik w stawce, debiutując w kategorii Micro Max, godnie reprezentował przez cały sezon miasto Rzeszów, Automobilklub Rzeszowski oraz partnerów wspierających: i-CTall , Handlopex, Reskart oraz Full Car.

W gronie 34 sklasyfikowanych zawodników kategorii Micro Max liczba zdobytych punktów przez cały sezon 2019 plasuje młodego rzeszowianina blisko pierwszej dziesiątki, na bardzo wysokim 13 miejscu. Ilość przejechanych kilometrów na treningach i zawodach, zdobyte umiejętności, doświadczenie, obycie na torze oraz progres jaki nastąpił na przestrzeni całego sezonu, spowodowany ciężka pracą jaką wykonał nasz młody zawodnik, pozwalają z optymizmem i radością patrzeć w przyszłość na kolejny sezon kartingowy 2020.

– Dziękujemy bardzo wszystkim naszym kibicom którzy są z nami przez cały sezon i zaciskają za nas kciuki, całemu 46Team za bezcenne wsparcie oraz zaangażowanie w rozwój naszego najmłodszego kierowcy, partnerom wspierającym Miastu Rzeszów, firmom I-CTall, Handlopex, Full-Cars, Reskart, bez których start w rozgrywkach był by nie możliwy oraz rodzinie, przyjaciołom, kolegom, koleżankom i wszystkim tym, którzy nas dopingowali – mówi Marcin Róg, dumny tata Adriana.
– Teraz przed nami kilka małych aktywności marketingowych, o których będziemy na bieżąco informować, parę treningów na zakończenie sezonu i ruszamy na wakacje zregenerować siły i zatęsknić za nasza ukochana dyscypliną sportu, aby po powrocie rozpocząć przygotowania do kolejnego sezonu 2020 i rozmów ze sponsorami – dodaje.

Fot. Joanna Lenart

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij